Sunday 24 September 2017

SPÁVAM NA ŠALAMÚNOVI

Keď sme boli deťmi, ťažko nám bolo natlačiť si do hlavičiek všetky tie nezmysly, ktoré od nás v škole chceli, aby sme vedeli (najlepšie keď od slova doslova) z rukáva vysúkať. A vtedy, keď už zúfalstvo detskej duše vrcholilo, objavovali sa rôzne zlepšováky, ako ten balast do seba dostať, napríklad: "V noci si daj pod vankúš učebnicu a kým na nej budeš spať, učivo ti samé naskáče do hlavy."  :)Skvelé! V detstve som túto vychytávku nikdy nevyužila. Považovala som to za sprostosť. Ale verte, či neverte, na vysokej škole (keď beznádej graduje) som si párkrát na skriptách pospala  :) Jasné, že to je chmulovina  :)  Ale v hmotnej realite funguje to, čomu sme uverili, že je pravda. A tak naozaj VŠETKO JE MOŽNÉ! ChvalaBohu zúfalstva vyššie uvedeného typu som sa zbavila vďaka spojeniu s rekonektívnymi frekvenciami. A predsa spávam na Šalamúnovi. Avšak z presne opačných pohnútok:  nie zo zúfalstva, ale z lásky  :)Kniha Šalamoun promlouvá o návratu k léčivé energii vašeho života patrí k najčistejším textom, ktoré prišli z "vyšších sfér" nám - ľuďom - na pomoc. Ako to môžem tvrdiť? Cítim to na celom tele  :)  Všetko má svoju vlastnú špecifickú frekvenciu. To, čo nazývame "negativitou", funguje na báze nízkych frekvencií; to, čo nazývame "pozitívnym", sú frekvencie vysoké. Vedci zistili, že rekonektívne frekvencie pochádzajú z poľa vysokých frekvencií (= láska, radosť, svetlo, harmónia, rovnováha, dôvera, hojnosť, vysoké vedomie...)... Rekonektívne frekvencie, ako to výskum ukázal, zvyšujú našu vibračnú úroveňrozširujú naše vedomiezvyšujú úroveň svetla v našom tele (zaiste už všetci vieme, že nie sme iba fyzické telo...v skutočnosti sme úžasné svetelné bytosti :) a vďaka spojeniu s rekonektívnymi frekvenciami, sa zvyšuje frekvencia, na ktorej vibruje naše energetické pole, ktoré oživuje naše fyzické telo.A prečo práve kniha Šalamoun promlouváKeď rekonektívne frekvencie "prišli na Zem" cez lekára (chiropraktika) Dr. Erica Pearla (po tom, čo absolvoval proces podobný dnešnému Znovu-napojeniu), začali sa v živote doktora Pearla diať zvláštne veci. Okrem iného, u vyše 50 pacientov (ktorí k nemu do ordinácie prišli v rôznom čase v priebehu 3-4 mesiacov, sa stalo, že počas sedenia sa dostali do "zvláštneho" stavu, kedy stratili vedomie a všetkých vyše 50 ľudí (ktorí sa vôbec medzi sebou nepoznali), opakovalo 6 identických viet:

    1. We are here to tell you to continue doing what you are doing.
1. Sme tu, aby sme vám povedali, že máte pokračovať v tom, čo robíte.
   2. What you are doing is bringing light and information onto the planet.
2. To, čo robíte, prináša svetlo a informácie na túto planétu.
   3. What you are doing is reconnecting strands.
3. To, čo robíte, znovu spája vlákna.
   4. What you are doing is reconnecting strings.
4. To, čo robíte, znovu spája šnúry / reťazce.
   5. You must know that you are a master.
5. Musíte vedieť, že ste majster.
    6. We have come because of your reputation.
6. Prišli sme kvôli vašej povesti / dobrému menu.

Jedným z tých vyše 50 ľudí, ktorí opakovali dookola uvedených 6 viet, bol aj Frederic Pozlov. Cez neho však začali prichádzať aj ďalšie "správy". Na základe približne 12 ročnej spolupráce Dr. Erica Pearla s Fredom Ponzlovom a "hlasom" (ktorý cez Freda prichádzal), vznikol text, ktorý je prepisom nahrávok z týchto stretnutí a bol vydaný ako kniha Šalamoun promlouvá o návratu k léčivé energii vašeho života. Tomuto "hlasu" prepožičali meno Šalamún. Pretože bol zvestovateľom náramnej múdrosti. Nebola to však nejaká konkrétna jedna bytosť. Bol to skôr prejav z vyššej úrovne vedomia.A prečo "ho" milujem? Lebo táto kniha je živáKomunikuje. Je to žiarič napísaný v rekonektívnych frekvenciách, takže nás s nimi spája. A čo to znamená? Rekonektívne frekvencie nás zlaďujú so svojou vlastnou harmonickou, rovnovážnou podstatou (= vlastnou božskou esenciou), takže vďaka spojeniu s nimi nadobúdame vnútorný pokoj a skutočnú radosť z bytia  :) Kedykoľvek cítim v sebe zmätok, nervozitu, rozrušenie...akúkoľvek formu znepokojenia, siaham po tejto úžasnej knihe, ktorá ma v priebehu chvíle vyladí na pokojnú vlnu, harmonické rozpoloženie.Čítam si z tohto knižného skvostu námatkovo (kam mi prštek padne) každulinký deň. Nie je to typ literatúry, ktorú zhltnete na posedenie. Dakedy si jednu vetu čítam v kuse 5 minút. Je pravda, že som tak trochu dyslektik  :)  ale s tým toto konkrétne práve nesúvisí  :)  Každá veta, ktorá zo "Šalamúna" prišla, má obrovskú hĺbku... význam a obsah skrytý 
"za oponou" a je dobré v pokoji sa na tú hĺbku v sebe naladiť. Text tej knihy je mnohorozmerný. Prenáša nás do "iných svetov" jasnejšieho videnia, hlbokého vnímania, širokého vedomia... Takže aj keby ste tento klenot knižný čítali už po tisíci raz, i tak sa vám znovu niečo nové (zázračné a prenádherné) vyjaví  :)  

A prečo na tej knihe spávam? Pretože cítim obrovskú lásku celého Vesmíru, ktorý tie informácie do nej vložil preto, aby cez ne každučký z nás, čo je v koži, svetlom ožil a aby k tomu, čím skutočne sme = k vlastnej dokonalosti a nekonečnej múdrosti - sa každý z nás vrátil. A za to prenesmierne ďakujem: že cítim (aj cez túto knihu), ako veľmi nás celý Vesmír bezhranične miluje. Ak máte pocit, že je ťažko, clivo, nepokojne na duši, tak Šalamún zaručene vaše Srdce rozjatrené upokojí, poteší  :)       S touto knihou nikto nie je sám. Lebo cez ňu s nami komunikujú naši "neviditeľní kamoši"  :)  Ako Šalamún vraví: "Jsme tu všichni jako jedno. Kveteme na různých polích. Pocházíme ze stejné půdy."  ...Ten jazyk je obrazný. A ja obrazy milujem. Lebo nás prenášajú do priestoru skrytého      "za zrkadlom".
    

www.janamezovska.eu

No comments:

Post a Comment